Nowoczesna technologia depilacji laserowej w Rzeszowie
Technologia MCT BEZBOLESNE USUWANIE OWŁOSIENIA
Liniowe skanowanie Wiązka laserowa o wymiarach 1 mm x 15 mm skanuje obszar zabiegowy o powierzchni 50 mm x 15 mm (rozmiar okna szafrowego).
MCT (MOTION CONTROL TECHNOLOGY) NASZE PODEJŚCIE DO BEZBOLESNYCH ZABIEGÓW Urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji, stanowią rewolucyjne podejście do laserowego usuwania owłosienia. Laser emituje wiązkę o dopasowanej do pacjenta fuencji, natomiast użytkownik w odpowiednim tempie przesuwa głowicę w celu uniknięcia przegrzania tkanek. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności.

Metoda MCt w laserze LinScan stanowi rozwinięcie tej innowacyjności. Energia podczas całego automatycznego skanowania dostarczana jest w kilku etapach w celu uzyskania równomiernego podgrzania obszaru zabiegowego.

W przypadku metody MCt w laserze LinScan przesuwaniem wiązki steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest szybka i precyzyjna.
Podwyższenie temperatury w czterech etapach
Tryb standardowy: temperatura jest osiągana podczas jednego impulsu.

Tryb MCT: osiągana temperatura jest wyższa niż w trybie standardowym, ale dzięki specjalnemu 4-sekwencyjnemu skanowaniu liniowemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

Końcowa temperatura, uzyskana przez emisję czterech podimpulsów jest wyższa niż w trybie standardowym. zaprogramowany czas przerwy pomiędzy impulsami jest krótszy niż czas relaksacji termicznej grubszych włosów. dzięki temu ciepło rozprasza się po całym mieszku włosa i skutecznie niszczy jego komórki macierzyste.
Redukcja owłosienia
DOWIEDZIONA SKUTECZNOŚĆ Testy kliniczne przeprowadzone przez prof. dr Uwe Paascha z Uniwersytetu w Lipsku dowodzą, że laser diodowy ze skanowaniem liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia.
Kluczową różnicą pomiędzy laserem LinScan a innymi systemami diodowymi jest zintegrowany system chłodzenia. Jego największą zaletą jest wysoka moc oraz wydajność, która zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegu.
Pierwsze testy kliniczne pokazują doskonałe rezultaty trybu MCT
Copyright © EuroLaserClinic Rzeszów 2023