Sprawdź zalety depilacji laserowej w Rzeszowie

Prawdziwe historie pacjentów

„VelaShape jest świetny! Po urodzeniu drugiego dziecka moje ciało nie było już tak jędrne, zwłaszcza w rejonie brzucha i ud. Uważam, że jeśli jesteś w dobrej formie, zabieg pozwoli ujędrnić i wyrzeźbić ostatni fragment, który nie daje Ci spokoju. Nie wspominając o tym, że urządzenie redukuje cellulit tak, że staje się on prawie niewidoczny. Moje nogi wyglądają teraz doskonale. Jestem bardzo zadowolona”.
Manhattan, NYC
„Przeszłam łącznie 6 sesji w obrębie ramion, wewnętrznej i tylnej strony ud. W sumie obwody zmniejszyły się o 7,5 cm na każdym ramieniu i po 10 cm na udach. Za tydzień wracam do gabinetu, aby wykupić kolejną serię zabiegów na brzuch i boczki”.
Jefferson City, MO
„Po 4 sesjach widzę ogromną poprawę, miałam widoczne zgrubienia, a teraz są one prawie w ogóle niewidoczne. Mam 168 cm wzrostu i ważę 57 kg, ćwiczę, piję dużo wody, ale nic wygładziło mojego cellulitu tak dobrze jak VelaShape. Mam 47 lat i walczyłam z tym problemem od ponad 20 lat”.
Carlsbad, CA.
„Pierwsze efekty zauważyłam po tygodniu od 2. zabiegu (na zabiegi chodziłam co poniedziałek). Przez większość czasu zabieg był bezbolesny, jednakże kiedy temperatura wzrosła powyżej 41 stopni zaczęłam odczuwać lekki dyskomfort. Zamierzam zrobić jeszcze pośladki”.
Coquitlam, BC

Sylwetki przed i po zabiegu VelaShape III

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Copyright © EuroLaserClinic Rzeszów 2023